友情链接: 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 威尼斯人开户 威尼斯人注册 威尼斯人免费开户 威尼斯人免费注册 网上威尼斯人 威尼斯人线路检测 六合投注
Leasing dostawczych - Getin Leasing Partner

Leasing dostawczych

[one_third]

[pricing]

[pricing_column]
[pricing_column_name]Nowy Fiat Ducato[/pricing_column_name]
[price comment=”netto/m-c”]już za 990 zł[/price]
[line]Nowe oraz używane[/line]
[line]Okres leasingu do 84mc[/line]
[line]Dla nowych firm[/line]
[line]Elastyczne raty[/line]
[line]Oferta 4×1%[/line]
[line]Wpłata własna 1%[/line]
[button href=”http://getinleasingpartner.pl/formularz/”]Zapytanie leasingowe[/button]
[/pricing_column]

[/pricing]

[/one_third]

 

[two_third_last]

Każdy samochód ciężarowy o DMC do 3,5T, czyli po prostu samochód dostawczy to ten przedmiot leasingu na którego finansowaniu znamy się najlepiej. Nie tylko załatwimy leasing z niskim kosztem wejścia np. 4×1%, ale i pomożemy dobrać nowy samochód najbardziej odpowiadający potrzebom firmy. Nie ważnie czy będzie to małe Fiorino czy 12 paletowy Daily z nami zaoszczędzisz swój czas i najszybciej na rynku zaczniesz zarabiać pracą nowego dostawczaka w firmie. Zapytaj o szybką wycenę (link w górnym menu po prawej), a przekonasz się jak prosty i tani może być leasing w Getinie.

dostawcze_getin_leasing

[/two_third_last]

Wyliczenia dla samochodu Fiat Ducato oparto o założenie leasingu na nowy samochód osobowy Fiat Ducato w wersji L2H2 z klimatyzacją i ESP , przy wpłacie początkowej w wysokości 1 % i wykupie 1 % na maksymalny okres finansowania.